Využití místa v kuchyni

Jak nejlépe využít místo v kuchyni?

Při tvorbě nové kuchyni musíte začít prostorem. Především si musíte vyjasnit, kolik máte v kuchyni místa a jak je kuchyň disponovaná. Vhodné je vytvořit kuchyne na mieru, které jsou spojené s jídelnou nebo s obývacím pokojem. Při vytváření nové kuchyně je vždy potřeba provést alespoň částečné stavební úpravy.

Kuchyň musí být zejména dostatečně prostorná

Hlavní prioritou při rekonstrukci kuchyně musí být získání co nejvíce prostoru. Díky velkému prostoru můžete do interiéru zakomponovat větší kuchyňské linky a větší úložné prostory. Při zabudování vestavěných skříněk do kuchyně výrazně rozšíříte úložný prostor a navíc nemusíte nic bourat.

Pracovní plocha v kuchyni

Při rekonstrukci kuchyně se zaměřte i na pracovní plochu. Pracovní plocha musí mít dostatek spodních skříněk pro titanove hrnce a další nádobí do kuchyně. Otázkou zůstává, zda chcete do kuchyně instalovat závěsné skříňky. Závěsné skříňky vám mohou poskytnout jednou tolik úložného prostoru.

Jak správně vybírat skříňky do kuchyně?

Při volbě skříněk se zaměřte především na jejich vzhled. Důležitý je i objem a dostupnost skříněk. Vhodné jsou otočné skříňky, kde máte přehledně uspořádané všechno nádobí. Například titanová pánev je umístěná v blízkosti titanového hrnce apod. Správné umístění nádobí v kuchyni je velice důležité.

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Pošlete nám poptávku ještě dnes, nezávazně a bezplatně